Author: a***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 本人喜歡適用還不錯~~~
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$62
| Material | ABS |
| Interface | 3.5mm |
| Color | Green |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Required | 1pc AA |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 2.5 cm |
| 長度 | 18.3 cm |
| SKU | sv2306039414818764 |
Author: a***g
Date:
Review: 本人喜歡適用還不錯~~~
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: s***m
Date:
Review: Perfect product in a very good price. i am very much satisfied for this electric tooth brush it also have 5 extra brushes with it.
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: F***i
Date:
Review: too good item i love it excellent quality best.
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: h***2
Date:
Review: تحفه جداا جداا جداااا
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.